Wandeling AIC Goes
Als herfstactiviteit organiseert het AIC Goes op maandag 2 november een ontspannen wandeling door Goes en omgeving.
Het Autisme Informatie Centrum (AIC) Goes is onderdeel van de Nederlandse Vereniging voor Autisme (NVA). De kracht van het AIC ligt in het contact met lotgenoten, leren en delen van elkaars ervaringen en het zoeken naar de juiste hulp.
Rust. Ruimte. Even ademhalen. Wat is rust voor jou? Is dat een wandeling in de frisse buitenlucht? De stilte van de natuur? Of juist een goed gesprek met iemand die jou écht begrijpt?
Als herfstactiviteit organiseert het AIC Goes op maandag 2 november een ontspannen wandeling door Goes en omgeving.
Wandelen is een laagdrempelige en ongedwongen manier om elkaar te ontmoeten. Er is ruimte voor gesprek en het delen van ervaringen.Wandel je liever in stilte mee? Ook dat is helemaal goed. Jij bepaalt wat rust voor jou betekent.
Heb je zelf autisme? Of ben je partner, ouder, familielid of betrokkene? Kinderen, jongvolwassenen, ouderen. Iedereen is van harte welkom!
Na de wandeling is er tijd en ruimte om nog een kopje koffie of thee te drinken.
Afstand: ongeveer 4 km
Aanmelden is alleen mogelijk via de website in verband met een juiste registratie.
Locatie:
Inloophuis OneWay
Singelstraat 15
4461 HZ Goes
Datum en tijd:
Maandag 2-11-2026
Aanvang: 10.00u
Eindtijd: 11.30u
Deur open: 9.50u
Kosten: nvt
Aantal plaatsen: 10
Aanmelden vóór: 1 nov 16.00u
https://nva-nb.nl/evenement/aic-goes-wandeling-op-2-november-2026/